Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Mačky a mačiatka - 66 ďalších ponúk

MILAGRO Hľadá domov

Banská Bystrica
zadarmo
Typ: Predaj, z dňa 11. 2. 2020 (č. 31992506), Pôvod: Z útulku, Rasa: Európska kratkosrstá

Vybojovala si život, teraz čaká na domov.
Milagro – prijatá do starostlivosti OZ 13.12.2019 – BB Stará Sásová

Dátum narodenia: 15.9.2019

Milinka je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, testovaná na CPV (parvovirus)/CCV (koronavirus)/Giardia, odčervená, vakcinovaná , bude čipovaná, kastrácia až vo vhodnom veku. Prišla s roztrhnutou brušnou stenou, má za sebou operáciu. Všetko zvládla.

Malá Milagro je jedna z rodiny mačiat, ktoré sú nechcené. Hľadá sa im umiestnenie už dlhú dobu. Nik sa ich neujal, dopadlo to takto…Zvyšok súrodencov zostali na mieste. Sú vraj kŕmené a tolerované, kým si nenájdu domov…ale nie všetkými ako je vidieť pri Milagro. Niekomu sivé mačiatko tak vadilo, že dostalo silnú kopačku do brucha. Mala roztrhnutú brušnú stenu, cez kožu jej bolo vidieť pretláčajúce sa vnútornosti a črevá. Zalievalo jej hrudník tekutinou, mala stále väčšie problémy sa nadýchnuť. Nebola v dobrom stave, čiže bolo to hop alebo trop. Musela sa okamžite operovať. MVDr.Magic najprv odsal tekutinu z hrudníka, čo mierne stabilizovalo jej stav. Hneď potom jej zošil brušnú stenu. Milagro bola evidentne dosť silná a správne nahnevaná, pretože operáciu prežila a aj sa dobre a rýchlo zotavila. Zažila si veľa zlého, čo na nej aj zanechalo stopu.Nebeží hneď k človeku, nedôveruje. Keď ju už máte v ruke, nechá sa vyhladkať a uvoľní sa. Ale potrebuje naozaj už svoj domov a musí vidieť, že sú aj dobrý ľudia. Za krátky čas z nej určite bude milá a prítulná mačka, len musí zabudnúť. Už je v Mačačárni, medzi ostatnými mačkami. Mierne jej prospelo mať zvieraciu spoločnosť, ale nedá sa povedať, že je šťastná a spokojná… U nás ani nebude, sme len medzistanica a pomocná ruka. Svoje sme urobili, už čaká len na svojho človeka. Tu na stránke vidíte aj fotky jej zranenia. Aby ste chápali, čím tak malá bambuľka prešla. Jej súrodenci ešte čakajú vonku. Pošťastí sa aspoň jej?

Hľadá si domov v interiéri, neskôr po socializácii v novom priestore možný výbeh na bezpečný dvor.

Vybojovala si život, teraz čaká na domov. Milagro – prijatá do starostlivosti OZ 13.12.2019 – BB Stará Sásová Dátum narodenia: 15.9.2019 Milinka je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, testovaná na CPV (parvovirus)/CCV (koronavirus)/Giardia, odčervená, vakcinovaná , bude čipovaná, kastrácia až vo vhodnom veku. Prišla s roztrhnutou brušnou stenou, má za sebou operáciu. Všetko zvládla. Malá Milagro je jedna z rodiny mačiat, ktoré sú nechcené. Hľadá sa im umiestnenie už dlhú dobu. Nik sa ich neuj...

Predajca Bystrická Mačačáreň Nehodnotený Člen od decembra 2019
BM
zadarmo
Banská Bystrica
Zobraziť kontakty