Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lina - havanský bišon, prosim pomozte :(

Bratislava V - Petržalka
dohodou
Typ: Darujem, z dňa 21. 5. 2020 (č. 32540535), Pôvod: S rodokmeňom (s PP), Rasa: Bišon

Hľadáme láskavého človeka, ktorý by poskytol domov a špeciálnu opateru pre problémového psíka – 11-ročnú fenku Havanského bišona, menom Lina.
Lina bola vždy úzkostlivá, trpí separačnou úzkosťou, v dôsledku čoho doma močí.
Situácia je aktuálne natoľko vážna, že psík začal mávať záchvaty. Jej stav riešime už dlhšiu dobu s veterinárkou, boli jej robené rôzne vyšetrenia a skúšali sme rôzne postupy ale aj lieky – bohužiaľ všetko bezúspešne. Po fyzickej stránke je zdravá, avšak po duševnej stránke nie.
Jej stav sa veľmi zhoršil po odchode mňa a brata z domu. Všetci sme zamestnaní a nikto si nemôže dovoliť zostať s ňou doma alebo ju brávať do roboty.
Nakoľko sa jej stav stále zhoršuje, hľadáme touto cestou človeka, ktorý by mal trpezlivosť a veľa lásky a má možnosť byť s ňou. Veríme, že toto by bola pre ňu šanca ako dožiť šťastný život a zároveň pre nás posledná možnosť ako jej pomôcť, lebo sme naozaj skúsili všetko.

Hľadáme láskavého človeka, ktorý by poskytol domov a špeciálnu opateru pre problémového psíka – 11-ročnú fenku Havanského bišona, menom Lina. Lina bola vždy úzkostlivá, trpí separačnou úzkosťou, v dôsledku čoho doma močí. Situácia je aktuálne natoľko vážna, že psík začal mávať záchvaty. Jej stav riešime už dlhšiu dobu s veterinárkou, boli jej robené rôzne vyšetrenia a skúšali sme rôzne postupy ale aj lieky – bohužiaľ všetko bezúspešne. Po fyzickej stránke je zdravá, avšak po duševnej stránke nie...

Predajca Petra Nehodnotený Člen
P
dohodou
Bratislava V - Petržalka
Zobraziť kontakty